Pages

Sunday, 31 March 2013

Porto, Portugal


My job = sitting at the desk non-stop with short walks to the printer, so I like to spend holidays in more active way. It may be tempting to bake on the beach or beside hotel pool, but also boring. Porto is a place for fans of climbing up the hills (you can go up and down whole day until blisters and soar muscles won't let you), art, good (and cheap) food, Art Noveau, architecture. I spent a week there but feel like I've seen only small part of it.

Moja praca polega na siedzeniu non-stop przy biurku (z przerwą na spacer do drukarki), dlatego wakacje lubię spędzać w aktywny sposób. Leżenie plackiem na plaży czy przy hotelowym basenie może być kuszące, ale nudne. Porto to miejsce dla miłośników wspinaniu się pod górkę. sztuki, dobrego (i taniego) jedzenia, Art Noveau, architektury. Spędziłam tam tydzień, a czuję, że zobaczyłam niewielką jego część.

9 comments:

 1. niesamowicie piekne miejsce na ziemi!

  ReplyDelete
 2. Pięknie tam! Genialne zdjęcia :)

  ReplyDelete
 3. Chciało by się już mieć taką pogodę za oknem, a nie krainę lodu :( Świetne fotografie !

  ReplyDelete
 4. przepiękne zdjęcia. wyjątkowe :) uwielbiam fotografię :) pozdrawiam cieplutko! :)

  ReplyDelete
 5. Porto jest piekne :) Spokojniejsze niż Lizbona, ale chyba bardziej urokliwe :) W ogóle do Portugalii mam wielki sentyment - ulubiony kierunek wakacyjny :D

  ReplyDelete
 6. niesamowite zdjecia! zakochac sie mozna w tym miejscu patrzac na te zdjecia!

  ReplyDelete
 7. Oglądam i ogladam i się zachwycam... Jak ja już bym chciała ciepło, uwielbiam zwiedzać, ale nie w obecną pogodę :( Pozdrawiam i zapraszam do siebie:)

  ReplyDelete
 8. Niesamowite ujęcia - aż nie mogę sie napatrzeć! :) Co za oko! :)

  ReplyDelete